10 NAJPOPULARNIEJSZYCH ODMIAN W HOLENDERSKISKUN.PL [INFOGRAFIKA]

Najczęściej kupowane odmiany marihuany

Najczęściej kupowane odmiany marihuany

  1.  60 DAY GRAPEFRUIT HOLENDERSKI SKUN

Bardzo szybki automat, gotowy w 60 dni od startu idnoor i ok 65 outdoor. Rośliny są niskie, osiągają ok 30-50cm indoor, outdoor do 80cm.

  1. AK HOLENDERSKI SKUN

Klasyk wśród odmian komercyjnych – najczęściej nagradzana odmiana w historii cannabis. AK to łatwa w uprawie odmiana o bardzo dużym plonie i wielkiej mocy, która zdobyła wiele nagród. Jest to głównie Sativa, nazwa pochodzi od jej mocy – ‘jednomachowa’ odmiana.

  1. AK47 AUTOMATIC (HOLENDERSKISKUN)

Najbardziej popularna odmiana kwitnąca automatycznie na rynku. Auto AK47 powstał przez skrzyżowanie Lowryder x AK47. Nasza nowa wersja jest trochę większa i o wiele bardziej produktywna od poprzedniej. Bardzo dobra dla początkujących. Szybkość indoor od nasiona do końca do 65 dni, outdoor ok 70-80 dni.

  1. AUTOMAZAR DUTCH PASSION

Jest to hybryda naszej legendarnej odmiany Mazar® (bestseller, 3 nagrody) chwalonej za moc, plon i łagodny smak z Indyjką/Ruderalis. Daje zaskakująco duże zbiory jak na odmianę kwitnącą automatycznie.

  1. AMNESIA XXL AUTO DINAFEM SEEDS

To głównie sativa powstała przez skrzyżowanie Original Amnesia i Original Amnesia Auto. Efektem jest szybka sativa, gotowa od zera w 75-90 dni, dając bardzo duże zbiory.

  1. WHITE WIDOW XXL AUTO DINAFEM SEEDS

Jeszcze lepsza odsłona White Widow kwitnącej automatycznie. Udało nam się ustabilizować wersję o jeszcze większej produktywności i jeszcze bardziej oszronionych żywicą topach niż kiedykolwiek wcześniej.

  1. KRITIKAL BILBO GENEHTIK

Słynna odmiana, znana z łatwości, szybkości i produktywności. Topy mają spektakularny, intensywnie owocowy aromat i słodki smak

  1. AUTO FRESH CANDY

Odmiana o świeżym, słodkim smaku przypominającym cukierki. Jest łatwa w hodowli i z bez problemu dostosowuje się do każdego typu uprawy. Jest idealna dla początkujących i dla tych którzy nie lubią zbyt wielu obowiązków.

  1. CRITICAL+ 2.0 DINAFEM SEEDS

Odmiana feminizowaną z przewagą genotypu Sativa i wynikiem połączenia odmian Critical + i bardzo odpornego na wilgoć fenotypu. To wzmocniona wersja naszej Critical+.

  1. AUTO BLUEBERRY DOMINA MINISTRY OF CANABIS

Potężna Indica powstała przez skrzyżowanie Bluberry i Black Dominy w wersji auto.

2 comments
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.