Dochodowy biznes wspierany przez spadkobierców Boba Marleya

Bob Marley Natural

Bob Marley Natural

Osoby Boba Marleya nie trzeba nikomu przedstawiać. Nawet muzyczny laik doskonale wie kim był omawiany tutaj Jamajczyk oraz jak wiele wniósł do świata muzyki. Bob zmarł w młodym wieku, jednakże legenda przetrwała o nim do dnia dzisiejszego. Na chwilę obecną zmarły muzyk na swoim koncie posiada ponad 200 milionów sprzedanych albumów. Według Forbes’a Marley uznawany jest za czwartą najlepiej zarabiającą gwiazdę po śmierci. Jamajczyk nie tylko reprezentował muzykę reggae, należał również do kultury palaczy marihuany. O swoim ulubionym hobby opowiadał naprawdę dużo i marihuanę postrzegał jako zbawienną roślinę. Nie bez powodu poruszamy tematykę Boba Marleya i marihuany – w Stanach Zjednoczonych dostępna jest specjalna edycja marihuany oraz innych produktów sygnowanych nazwiskiem jamajskiego muzyka.

 

Marihuana Bob Marley Natural

Marihuana Bob Marley Natural

A na koniec dnia płyta oraz marihuana sygnowana przez Marleya

Za całe przedsięwzięcie wprowadzania produktów związanych z Bobem Marleyem odpowiada firma Marley Natural. Biznes ten prosperuje bardzo dobrze, warto zaznaczyć, że sama nazwa Marley warta jest około 21 mln dolarów. W portfolio firmy na próżno szukać plakatów z Bobem czy innych powszechnie dostępnych gadżetów. Marley Natural do sprawy podchodzi rzeczowo, a dostępne produkty pozostają synonimem jakości oraz solidności. Najnowszym hitem w internetowym sklepie okazała się wspomniana już marihuana. Produkt zapakowano w niezwykle efektowny pojemnik, wykonany z solidnego materiału oraz drewnianej zakrętki. Całość prezentuje się estetycznie i zachęca do zakupu. Oczywiście nie samą marihuaną człowiek żyje. Jakie produkty możemy jeszcze znaleźć u Marley Natural? Równie ciekawym produktem pozostaje balsam do ciała wykonany z nasion konopi oraz płyn do kąpieli. W sklepie znajdziemy również akcesoria dla palaczy np. popularne lufki oraz przyrządy pomagające utrzymać je w czystości. Prawdziwym hitem okazuje się drewniany przybornik zawierający w sobie wszystkie najważniejsze przyrządy do palenia marihuany. Przed zakupem wszystkie produkty możemy obejrzeć na stronie internetowej lub Instagramie.

 

Elegancki, drewniany zestaw dla palacza marihuany

Elegancki, drewniany zestaw dla palacza marihuany

 

Kosmetyki Bob Marley Natural

Kosmetyki Bob Marley Natural

Dla kogo Marley Natural?

Odpowiedź jest bardzo prosta – dla wszystkich entuzjastów marihuany oraz muzyki reggae oraz Boba Marleya. Produkty na chwilę obecną dostępne są w Stanach Zjednoczonych, jednakże zyskują ogromną popularność. Ekskluzywny zestaw akcesoriów, zapakowany w solidne drewniane pudełko to wspaniały prezent dla każdego zwolennika skrętów. Rodzina piosenkarza przychylnie spogląda na prowadzony interes. Córka gwiazdora tymi oto słowami skomentowała linię produktów związanych z jej ojcem – „Mój tata byłby szczęśliwy widząc, jak wiele osób ceni naturalną moc zioła.” Niewątpliwe słowa te są prawda, gdyż Marley do dnia dzisiejszego uznawany jest przez wielu za głównego ambasadora marihuany. Z kolei reszta członków rodziny jednogłośnie stwierdziła – „Jest niezwykle ważne dla nas i rodziny, że Marley Natural działa uczciwie i ma mocną świadomość społeczną.

 

Bob Marley, slogan "Gdy palisz zioło, ujawnia Ci siebie samego"

Bob Marley, slogan “Gdy palisz zioło, ujawnia Ci siebie samego”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.