Marihuana w aplikacjach

Na użytkowników systemów Android i iOS czekają w sklepach tysiące, a może nawet i dziesiątki tysięcy aplikacji, które przypomną o ukochanej roślinie na ekranie smartphonów i tabletów, ale czy to już marihuana w aplikacjach?

Niektóre z nich są pełne błędów, niektóre są imitacjami lepszych aplikacji dostępnych na rynku, a inne jeszcze są zupełnie bezużyteczne!

Jednak nawet w tym natłoku można odnaleźć prawdziwe perełki, które będą cennym dodatkiem do kolekcji aplikacji w urządzeniu każdego miłośnika cannabis.

Specjalnie dla was wyszperaliśmy kilka najciekawszych appek, dla których marihuana w aplikacjach to świętość.

Poniżej przedstawiamy wybrane aplikacje konopne, które podbiły nasze serca i cieszą się zainteresowaniem każdego, kto jest związany w jakiś sposób z cannabis.

Dajcie znać co myślicie, a może znacie jakieś appki, których nie ma w naszym zestawieniu, a na to zasługują? Czekamy na Wasze komentarze!

Marihuana w aplikacjach – zestawienie najlepszych kononych appek od HolenderskiSkun

simLeaf

simLeaf - symulator uprawy marihuany

simLeaf – symulator uprawy marihuany

simLeaf to coś w rodzaju popularnego w latach ’90 Tamagotchi pośród aplikacji cannabis.

Różni się oczywiście hodowanym zwierzakiem – zamiast pieska, kotka albo jakiegoś dziwacznego stworka wybiera się jedną z kilkudziesięciu odmian, które chcesz uprawiać. Nie sprzątasz kupek, zamiast tego wybierasz odpowiednie oświetlenie, dostosowujesz poziom pH odżywek dla twojej roślinki i mnóstwo innych parametrów, które są tak rzeczywiste jak w prawdziwej uprawie.

Jeden z najbardziej zaawansowanych symulatorów uprawy cannabis na rynku!

Twoim głównym zadaniem jest opieka nad każdą ze swoich roślin i zapewnienie jej jak najlepszych warunków – a jeśli zawiedziesz, cóż, wtedy twoja roślinka padnie jak dziesiątki piesków i kotków, którymi przestawałeś się zajmować w dzieciństwie. Ale jeżeli będziesz wytrzymałym i solidnym growerem twoja wirtualna roślinka wynagrodzi cię najlepszymi wirtualnymi plonami, a dodatkowo, każdą informację i stosowane parametry będą dobrą nauką na twoje przyszłe, mniej cyfrowe uprawy.

W podstawowej wersji znajdziesz komplet funkcjonalności i parametrów, które można zmieniać i dostosowywać, a dzięki mikropłatnościom będziesz mógł rozszerzyć ich wachlarz – czekają na ciebie limitowane odmiany, zaawansowane techniki uprawy i elitarne wyposażenie.

Świetna aplikacja, która zaawansowanym da kupę zabawy i porównania, a mniej doświadczonym pozwoli zrozumieć czego wymagają prawdziwe nasiona marihuany przed umieszczeniem w doniczce.

SimLeaf dostępny jest dla telefonów z systemem iOS.

MassRoots

MassRoots - platforma socjalna

MassRoots – platforma socjalna

Jedna z najpopularniejszych aplikacji cannabis wszech czasów!

W ciągu ostatnich lat zyskała ponad milion aktywnych użytkowników.

W naszym kraju może nie udać się wykorzystać jej pełnego potencjału, ale za to podejrzysz jak wyglądają sieci użytkowników cannabis w innych krajach – miłośnicy tej cudownej rośliny oznaczają sektory biznesowe, opiekę zdrowotną oraz rekreacyjne działania związane z marihuaną.

MassRoots pozwoli także śledzić powiązane z marihuaną wiadomości, lokalne informacje, a także przyjrzeć się cannabis na świecie w mocno globalny sposób. Można dzielić się zdjęciami, wideo, informacjami i wszystkim co łączy się z naszą ukochaną rośliną.

MassRoots dostępny jest dla telefonów z systemem iOS oraz dla telefonów z systemem Android.

Hemp Inc.

Hemp Inc.

Hemp Inc.

Na naszej liście nie znajdziesz wielu marihuanowych gier, ale nie dlatego, że nie lubimy dobrej rozrywki, tylko dlatego, że nie ma ich wcale tak dużo, a nawet jak są to nie można powiedzieć by były godne polecenia! Z Hemp Inc jest jednak inaczej!

Jest to jedna z bardzo proaktywnych gier, której celem jest aktywna promocja marihuany i grupy aktywistów o nazwie NORML. Aplikacja powstała po to, by przyspieszyć proces legalizacji marihuany.

Jedna z kilku naprawę zachwycających aplikacji, a w dodatku gra, która wciągnie miłośników cannabis na długie godziny.

Mechanika gry jest podobna do Farmville i chociaż na rynu jest wiele podobnych aplikacji to żadna nie jest tak zaawansowana i wciągająca.

W przeciwieństwie do facebookowego oryginału nie jest aż tak tendencyjna i powtarzalna, a każda minuta spędzona w grze jest naprawdę przyjemna.

W grze spotkasz liczbe gwiazdy związane z marihuaną – łącznie z takimi osobami jak Jimi Hendrix, Snoop Dogg, B-Real z Cypress Hill czy Tommy Chong – z którymi możesz pogadać, a nawet sprzedać im towar jeżeli będziesz konkretnym graczem!

Wszystkie elementy zarządzania imperium cannabis – od hodowli, przez sprzedaż dowolnej z ponad dwudziestu odmian, zakupy , aż po rozszerzenie biznesu i znacznie, znacznie więcej – prawdziwa marihuana w aplikacjach!

HempInc dostępny jest na dla telefonów z systemem Android oraz dla telefonów z systemem iOS.

WeedMaps

WeedMaps - mapa punktów związanych z marihuaną

WeedMaps – mapa punktów związanych z marihuaną

WeedMaps to kolejna z tych aplikacji, której Polscy użytkownicy muszą zaczekać na pełną legalizację żeby była naprawdę użyteczna, ale już teraz da wam dużą dawkę radości z bycia świadkiem tego jak marihuana zdobywa coraz większe części świata.

Celem aplikacji jest połączenie największej liczby specjalistów i biznesów cannabis na świecie. Znajdziecie tam lekarzy, którzy wykorzystują medyczną marihuanę, usługi dostawcze, sklepy i wszelkiego rodzaju biznesy zajmujące się bliżej lub nieco dalej marihuaną.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji zostaniesz poproszony o podanie swojej lokacji, a następnie zostanie wyświetlona lista najbardziej zbliżonych do ciebie biznesów cannabis. Możesz wyszukiwać marki, produkty i wiele więcej.

Najlepszą cechą dla polskiego użytkownika – zanim doczekamy się legalizacji marihuany – to szerokie zbiory filmów dokumentalnych i różnego rodzaju poradników dostępnych na kanale WeedMaps TV. A poza tym, czy nie fajnie jest zobaczyć jak cały świat zaczyna kochać tą cudowną roślinkę?

WeedMaps jest dostępna dla telefonów z systemem Android oraz dla telefonów z systemem iOS.

Narcos: The Cartel Wars

Narcos: Cartel Wars - zbuduj swoje narko imperium

Narcos: Cartel Wars – zbuduj swoje narko imperium

A co by było gdyby skrzyżować Age of Empires z przemysłem cannabis?

Pewnie powstanie coś w stylu Narcos: The Cartel Wars!

Jeśli chciałbyś poczuć się jak Pablo Escobar i zadbać o swoje narkotykowe zasoby, toczyć wojny karteli i poszerzać swoje imperium to Narcos: The Cartel Wars jest dla ciebie! Postacie znane z serialu, miejsca znane z serialu oraz narkotyki znane z serialu! Bajka dla fanów Narcos!

Poprowadź swoją armię sicarios na wrogie tereny, przejmuj plantacje i zdobywaj siłę i respekt. Dziesiątki możliwych rozwiązań militarnych, setki jednostek i karty postaci, które usprawnią twoją grę czekają na zdobycie. Możliwe są także mikropłatności, które w szybkim tempie wzmocnia twój własny cartel i sprawią, że będziesz postrachem Kolumbii.

Narcos: The Cartel Wars dostępna jest dla telefonów z Android oraz telefonów z systemem iOS

Ultimate Weed Trivia

Ultimate Weed Trivia - quizy konopne

Ultimate Weed Trivia – quizy konopne

Aplikacja, która pozwoli ci na własnej skórze zweryfikować mit o spowolnionej reakcji palaczy marihuany i ich średniej pamięci – ten szybki quiz pozwoli ci sprawdzić twoje umiejętności i wiedzę na tematy dotyczące cannabis.

Została zaprojektowana specjalnie dla palaczy, pacjentów medycznej marihuany i wszystkich ludzi działających w przemyśle marihuany!

Na odpowiedzi czekają tysiące pytań związanych z historią, kulturą, chemią, geografią i uprawą cannabis – i jeśli nawet jeszcze nie jesteś ekspertem w tej dziedzinie, to po sprawdzeniu choć połowy pytań z Ultimate Weed Trivia będziesz nim z pewnością!

Dodatkowo jest to aplikacja, która przetestuje twój mózg i pozwoli trenować jego ostrość i pamięć.

Dostajesz po trzy życia na każdą rundę, które tracisz za każdą błędną odpowiedź.

Ultimate Weed Trivia to 100 poziomów, po których wchodzisz jak po drabince, a jeżeli stracisz wszystkie szanse, cóż, zaczynasz od nowa. Pytania jednak powtarzają się przy każdym razie, więc nie powinno być żadnego problemu by podbijać coraz wyższe etapy.

No chyba, że jesteś naprawdę upalony i już zapomniałeś nawet o jakiej grze właśnie piszemy 😉

Ultimate Weed Trivia jest dostępna dla telefonów z system iOS oraz telefonów z systemem Android.

Leafly

Leafly - wszystko o marihuanie

Leafly – wszystko o marihuanie

Leafly to jedna z najbardziej popularnych, najlepiej ocenianych i najsławniejszych aplikacji cannabis świata.

Użytkownicy z całego świata mogą tam oceniać i recenzować odmiany, kosmetyki, jedzenie, lekarstwa i wiele innych produktów cannabis.

Miliony aktywnych użytkowników gwarantują, że niemal na pewno znajdziesz interesujące cię odmiany, produkty oraz oceny i opinie na ich temat.

Jedna z najczęściej pobieranych aplikacji cannabis na świecie!

Pacjenci, użytkownicy rekreacyjni i growerzy regularnie oceniają i recenzują odmiany, tworzą rankingi, często zostawiając wiele pożytecznych informacji o wymogach hodowli, wskazaniach medycznych i innych cechach.

W Leafly znajdziesz także najświeższe newsy na temat marihuany, raporty, informacje o wydarzeniach i wiele, wiele więcej!

Leafly jest dostępny dla telefonów z systemem iOS.

My Canary

My Canary - powie Ci jak bardzo się zjarałeś lub zjarałaś :)

My Canary – powie Ci jak bardzo się zjarałeś lub zjarałaś 🙂

My Canary to jedna z ciekawszych i bardziej przydatnych aplikacji w naszym zestawieniu, która jest promowana przez grupę aktywistów NORML.

Działanie jest proste – po prostu pomaga ci określić to jak bardzo jesteś upalony!

Brzmi kosmicznie? Może, ale za to skutecznie wskaże czy możesz prowadzić samochód – co oczywiście w Polsce pod wpływem jest zabronione!

Aplikacja przeprowadza serię testów trzeźwości, bazując na testach, które od dekad są stosowane przez amerykańską policję i inne służby mundurowe.

Znajdziesz tam robienie jaskółki, zapamiętywanie serii numerów i określanie upływu czasu.

Opierając się na połączonych wynikach ze wszystkich testów aplikacja da ci ‘czerwone’, ‘żółte’ lub ‘zielone’ światło – co oznacza, że jesteś albo upalony, albo pół trzeźwy, albo trzeźwy.

Oczywiście aplikacja sama w sobie jest tylko na tyle skuteczna na ile jej pozwolisz, nie zatrzyma cię przed prowadzeniem samochodu, ale może pomóc podjąć właściwą decyzję.

My Canary – ich strona przestała działać

Jeśli znacie jeszcze jakieś aplikacje związane z marihuaną koniecznie dajcie nam znać i na pewno je przetestujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.