Najszybsze odmiany autoflowering na Outdoor 2019

Marihuana outdoor
Marihuana outdoor

Przedstawimy kilka mega szybkich odmian autoflowering, które pozwolą cieszyć się plonami już po kilku tygodniach.

Marihuana gotowa już po 9-10 tygodniach od nasiona?

Po co komu mega szybkie automaty? Ostatnie lata breederzy pracujący nad odmianami autoflowering poświęcili na to, aby uzyskać jak największe automaty, które mogą konkurować plonem i jakością z pełno-sezonowymi odmianami. Mega szybkie odmiany mają jednak swoje zalety i ich popularność powraca. Do tego jakością nie odbiegają już od swoich większych sióstr jak to było gdy wiele lat temu pojawiły się na rynku.

Są szybkie i dyskretne (niskie), a krótsza uprawa to pewniejsza uprawa. Dotyczy to zarówno upraw indoor jak i outdoor. Outdoor mniejsze rośliny trudniej zauważyć, szczególnie gdy znajdują się tam tylko kilka tygodni, a nie pół roku. Do tego kto nie ma ochoty zapalić dobrego jointa trochę wcześniej niż później?

Oprócz większego bezpieczeństwa trzeba też pamiętać że łatwiej jest zadbać o rośliny przez 2 miesiące niż przez 6.

Automaty to świetny wybór dla początkujących oraz dobry dodatek dla doświadczonych growerów, którzy mają ochotę zapalić coś zanim reszta roślin zakończy kwitnienie. Początkujący nie muszą iść tylko w rośliny kwitnące automatycznie. Dobrze byłoby spróbować i automatów i pełno-sezonowych roślin aby mieć porównanie, przekonać się jakie są różnice, jakie są wymagania.

Wiele osób na pierwszy raz przekreśla automaty bo w przypadku automatów widzi w opisie że można uzyskać kilkadziesiąt gramów, a w pełno-sezonówkach nawet kilkaset. Niestety nie wystarczy wrzucić nasionka do ziemi i przyjść za kilka miesięcy żeby zebrać kilogramy. Takie podejście często kończy się marnym efektem.

Często po pół roku okazuje się że na miejscówce nie ma nic, rośliny zostały zjedzone, zniszczone, skradzione, spleśniały lub miały inne problemy. Pamiętaj że na końcowy efekt duży wpływ ma dobrze przygotowana miejscówka. Lepiej wybrać małą przestrzeń na kilka automatów, dobrze ją przygotować i dobrze o nią dbać i wyciągnąć po kilkadziesiąt gramów z rośliny w dwa miesiące niż nie przygotować się wcale, czekać pół roku i zabrać mniej lub nic.

Podsumowując super-szybkie automaty są godne uwagi ponieważ:

  • Są najłatwiejsze w uprawie
  • Są dyskretne
  • Dają zbiory po ok 8-9 tygodniach
  • Można sadzić kilka razy w ciągu jednego sezonu

To co wybrać? Poniżej najczęściej kupowane, super szybkie automaty:

60 Day Grapefruit

60 Day Grapefruit

Relaksująca indica o cytrusowych topach. Pięknie wygląda, świetnie smakuje i potrafi zwalić z nóg. Zawiera nawet 19% THC i 0,7% CBD.

AK 47 Automatic

AK47 Automatic

Słynna odmiana AK47 w szybkiej wersji. Przez lata najczęściej kupowany automat. Smak i zapach kwiatowy ze słodko-przyprawową nutą. Działanie mieszane, euforyczne uniesienie z dobrą dawką rozluźnienia.

Big Bang Auto

Big Bang Auto

Mocna, mała Indica. Działanie silnie rozluźniające przenosi w krainę relaksu. Ma silne działanie przeciwbólowe i dobrze pobudza apetyt.

Green-o-Matic

Green-O-Matic

Kolejna szybka Indica. Uderza szybko, działa długo dając przyjemny relaks, który zmiękcza ciało.

Speedy Boom Auto

Speedy Boom Auto - automatycznie kwitnąca Sativa.
Speedy Boom Auto

Tym razem Sativa. Odmiany firmy Kannabia nie zdobyły u nas dużej popularności mimo ich świetnej jakości i ogromnej sprzedaży w Hiszpanii. Jeżeli potrzebujesz bardzo szybkiej Sativy to Speedy Boom Auto będzie świetną odmianą na pierwszy kontakt z hiszpańską Kannabią.

LSD 25

LSD 25 czyli halucynogenna marihuana :)
LSD 25

Czemu LSD? Bo ma bardzo fajne, psychoaktywne działanie, pobudzające umysł i kreatywność. Podobno w większych ilościach powoduje halucynacje 🙂 (podobno). Ponad 20% THC. I co niektórzy bardzo lubią to topy nabierają fioletowej barwy podczas kwitnienia.

Mexican Airlines

Sativa, która dowozi do haju bardzo szybko :)
Mexican Airlines

Szybki zastrzyk kreatywnej euforii. Te linie lotnicze dowiozą Cię do celu szybko. Jest to głównie Sativa.

Dzięki za lekturę, mam nadzieję że się przyda jeżeli potrzebujesz bardzo szybkich odmian marihuany

Lista Ci się podoba? Udostępnij ją znajomym i napisz w komentarzu jakie automaty tobie doszły najszybciej na outdoorze do tej pory?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.