Nowości na outdoor od holenderskiskun.pl

Już teraz w naszym sklepie wprowadziliśmy nowości – odmiany outdoor, wśród których znajdziecie zarówno klasyki, jak i nowe, ciekawe rozwiązania przystosowane do naszego chłodniejszego klimatu z krótszym latem. Sprawdźcie, co proponujemy tym razem!

 

Maroc

Maroc

Maroc

Maroc to jedna z najbardziej klasycznych i znanych odmian outdoorowych, lubiana przede wszystkim z uwagi na łatwość dostosowania do chłodniejszego klimatu – sama pochodzi z górskiego obszaru Ketama. Odmiana ta daje sporo żywicy i obfituje w zbiory gotowe do zebrania już w połowie września. Wyróżnia się sporą wysokością i łatwością uprawy, dzięki czemu polecana jest również dla początkujących.

 

Maroc Fast

Maroc Fast

Maroc Fast to jedna z najbardziej znanych odmian outdoorowych, teraz wzbogacona genami odmiany Auto Mass Monster #2, która dodaje jej szybkości w dorastaniu zbiorów. Dzięki temu te wysokie na nawet 130 cm odmiany dają bogate zbiory już na początku września. Jednocześnie outdoor odporny jest na wszelkie szkodniki, pleśnie, a także sprawdza się w chłodniejszym klimacie umiarkowanym.

 

Purple Maroc

Purple Maroc

Barwna, fioletowa forma znanej powszechnie odmiany Maroc to świetna alternatywa dla wszystkich poszukujących dobrego pomysłu na łatwą w uprawie odmianę outdoorową. Jest dobrze przystosowana do dość krótkiego lata panującego w klimacie umiarkowanym, a także dobrze znosi niższe temperatury. Wysokie nawet do dwóch metrów rośliny dają spory zbiór żywicy oraz duże plony.

 

Purple Maroc Fast

Purple Maroc Fast

Specjalna, ulepszona odmiana Purple Maroc w wersji przyspieszonej. Odmiana ta, podobnie jak i jej krewniacy, dobrze czuje się jako outdoor w chłodniejszym, mniej słonecznym klimacie. Bazuje na domieszce odmiany Dark Devil, która dodaje szybkości plonom – są gotowe do zbioru już na początku września, a przy tym bardzo obfite. Odmiana jest zdecydowanie odporna na niekorzystne warunki, w tym pleśń czy szkodniki.

 

Purple Maroc x OG Kush

Purple Maroc x OG Kush

Sięgająca nawet do 130 cm odmiana OG Kush skrzyżowana z prezentowaną już klasyką – Purple Maroc. Dzięki takiej mieszance uzyskaliśmy doskonałą na outdoor w chłodniejszych warunkach odmianę, która jest odporna na pleśń czy szkodniki, a jednocześnie daje duże plony w okolicach połowy września. Dodatkowo wykazuje działanie rozluźniające, nasenne oraz przeciwbólowe.

 

Logo HolenderskiSkun.pl

Wszystkie prezentowane odmiany znajdziecie w naszym sklepie, zachęcamy do wybierania tych, które najbardziej Wam odpowiadają!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.