Praca przy uprawie nasion marihuany

Przemysł konopny w USA idzie jak burza, tym samym tworząc ogromny popyt na wakaty związane z uprawą marihuany. Oferty pracy przy produkcji marihuany można znaleźć między innymi na stronie 420careers.com.

Jak twierdzi prezes 420careers.com, Dan Kingston “Przemysł konopi indyjskich rozwija się szybciej niż w każdej innej branży. Szybki wzrost generuje setki nowych miejsc pracy.”

Eksperci przewidują, że do 2018 roku, kolejne 14 państw zalegalizuje marihuanę do celów rekreacyjnych. Do końca 2014 roku przemysł konopny ma wzrosnąć o 64%, do ponad 2 mld dolarów. Szacowane zmiany przyniosą średnio 10 000 000 000 dolarów pochodzących z rynku marihuanowego.

420careers.com zachęca konopnych przedsiębiorców do publikowania aktualnych ofert pracy na swojej stronie internetowej, a także do przeglądania bazy cv osób wyrażających chęci do pracy przy produkcji marihuany.

Najwięcej ogłoszeń dotyczy pracy w przychodniach medycznej marihuany, poszukiwane są osoby do przystrzygania topów, eksperci ds. uprawy, zarządzania, bezpieczeństwa, zapasów i opakowań oraz na stanowiska związane z administracją. Marihuanowy boom na rynku pracy panuje w Arizonie, Waszyngtonie, Kalifornii i Kolorado.

Targi pracy przy uprawie marihuany

Targi pracy przy uprawie marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.