Prezentacja: Nasiona marihuany Auto Mass Monster #1

Nasiona marihuany Auto Mass Monster #2

Auto Mass Monster #1 nie jest już produkowany, pod linkiem wyżej znajdziesz wersję Auto Mass Monster #2 z przewagą genów Indica.

 

Możemy śmiało powiedzieć, że to jedna z naszych najlepszych odmian marihuany kwitnącej automatycznie. Poza naprawdę sporym plonem i mocą, w pełni zachowuje zapach i smak odmian Haze.
Auto Mass Monster #1 to bardzo duże automaty. Pełny potencjał pokazują na outdoorze, ale indoor też świetnie się sprawdzają. Od nasiona do zbioru potrzebują ok. 80-85 i są w stanie nagrodzić zbiorem nawet 150g/roślinę outdoor i 100g/roślinę indoor.
Widać że tej odmianie marihuany przeważają geny sativy, można to poznać po długich jak lisie ogony topach, mają również charakterystyczny zapach marihuany Haze.
Auto Mass Monster #1 rośnie szybko i w perfekcyjnych warunkach nawet indoor może przekroczyć 1m wysokości, a outdoor dojść  do 1,5m wysokości.
Aby uzyskać perfekcyjny smak nie należy przesadzać z nawozami.
Geny Super Silver Haze gwarantują mocny, głównie umysłowy, sativowy haj co zdecydowanie wyróżnia ten automat na tle reszty.
Haj utrzymuje się przez 2-3h, a później zamienia się w przyjemną relaksację. Odczuć go można już po pierwszym machu, daje dużą radość i poczucie beztroski.
Medycznie świetnie sprawdza się przeciwbólowo, na depresję i w zwiększaniu apetytu.
Wizualnie topy świetnie się prezentują. Pachną cytryną, mchem i ziarnami kawy, a dym jest bardzo łagodny.

Rodzaj: autoflowering (indoor i outdoor)
Genotyp: głównie sativa
Geny: Super Silver Haze x Critical+ Auto
Wysokość: wysokie (ponad 130cm)
Czas kwitnienia: 7 – 9 tygodni
Plon: bardzo duży (ponad 500g/m2 Indoor)

Auto Mass Monster #1

Auto Mass Monster #1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.