TOP 5 świątecznych odmian

Marihuana i Boże Narodzenie – czy mają jakiś wspólny punkt? Okazuje się, że tak! Ten szczególny czas polega przecież przede wszystkim na tym, by móc cieszyć się spokojem, rodzinną i sielankową atmosferą. W dobie obezwładniającego chaosu związanego z przygotowaniem do świąt warto więc po prostu usiąść w gronie najbliższych i wyciszyć się. Poza tym marihuana jest w stanie pomóc nam w jeszcze jednej kwestii – ogromnego obżarstwa! Oto 5 odmian, które spiszą się w czasie świąt.

Wypieki

Wypieki

  1. White Widow – wzmocnienie apetytu 

Dzięki White Widow będziemy w stanie  pochłonąć więcej żywności niż niedźwiedzie przed hibernacją. Niezależnie od tego, w jakiej tradycji zostaliśmy wychowani, święta kierują się swoim prawem do obfitości w przepyszne potrawy. Aby zmieścić te wszystkie smakołyki i nie stwarzać gospodarzom powodów do niepokoju można spowodować u siebie niepowstrzymany głód.  White Widow dodatkowo zapewnia uczucie pełnego relaksu i znacznie poprawia humor, dzięki czemu już żadne rodzinne niesnaski nie będą nam straszne. Pełen żołądek i uśmiech na twarzy – wszystko to, czego w święta potrzebujemy.

  1. Northern Light – odprężenie 

Po Northern Light powinni sięgnąć szczególnie wszyscy ci, którzy czują się przytłoczeni natłokiem przedświątecznych obowiązków. Boże Narodzenie to czas, kiedy powinniśmy odpoczywać w gronie przyjaciół i rodziny, a nie zamartwiać się sprawami, które uprzykrzają nam życie przez cały rok. Ta indica będzie promować relaksującą atmosferę i odsunie od nas wszystkie zmartwienia. Northern Light pomaga także przetrawić tony żywności, którą zapewne będziemy się raczyć. Pamiętajmy jednak o tym, aby stosować ją z umiarem, bo w większych dawkach może wbić nas w fotel na wiele godzin.

  1. Bubblegum XL – gadatliwość 

Nie ma nic gorszego niż uczucie skrępowania w gronie rodziny i bliskich. Tym bardziej, jeśli z niektórymi widzimy się tylko raz w roku i nie bardzo wiemy, o czym moglibyśmy z nimi rozmawiać. Bubblegum XL zmieni nawet największego mruka w rozmówcę wieczoru. Zapewnia niebywale dobry humor i masę energii, dzięki czemu z ciekawością będziemy wypytywać nasze ciotki o losy ich ukochanych kotów. Dodatkowo odmiana ta jest niezwykle słodka i samo jej palenie sprawia wiele przyjemności.

  1. Royal Jack – kwintesencja Bożego Narodzenia 

Ta niesamowita hybryda generuje efekt między uczuciem relaksu i euforii. Jeśli chcemy wyjść na zewnątrz i zrobić bałwana, szczep ten dostarczy niezbędnej i niebywałej dotąd kreatywności. Dzięki Royal Jack będziemy w stanie pomóc w przygotowaniach do świąt, zjeść nieprzyzwoicie dużo, a później bawić się do późna ze znajomymi. Wszystko to z uśmiechem na ustach i nieukrywanym spokojem.

  1. Sour Diesel – sylwestrowa impreza 

Sour Diesel potrafi zmienić nas w prawdziwe imprezowe zwierzęta! Kiedy wszyscy inni po północy będą już szukać spokojnego miejsca do odpoczynku, my będziemy mieli nadal nieograniczone pokłady energii na dalsze imprezowanie. Pamiętajmy o tym, żeby nie łączyć palenia z przesadzoną ilością alkoholu!

Choinka

Choinka

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Teraz, gdy omówiliśmy podstawowe świąteczne odmiany, chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia! Mamy nadzieję, że Boże Narodzenie spędzicie w towarzystwie najbliższych w miłej, spokojnej atmosferze. Wszystkiego, co najlepsze, życzy:

Ekipa Holenderskiego Skuna!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.