Wiedeń: policja zamyka nielegalną plantację marihuany

W ostatnim czasie wiedeńska policja dotarła do magazynu, w którym znajdowała się nielegalna uprawa marihuany. W związku ze sprawą zatrzymano jednego podejrzanego.

Na niezwykłe odkrycie w jednej z najbardziej wysuniętych na północ dzielnic Wiednia naprowadził policjantów pies, który zwęszył narkotyki. Następnie przeprowadzono obserwację podejrzanego magazynu, do którego doprowadził policyjny, szkolony czworonóg. Po jakimś czasie zauważono, że do budynku wchodzi mężczyzna niosący wąż ogrodowy. Policyjna akcja zakończyła się sukcesem – podejrzanego zatrzymano, zaś uprawę skonfiskowano.

Vienna-MarijuanaPlantation
image-1319

Według doniesień udało się zarekwirować ponad 700 doniczek z hodowaną marihuaną. Po przeszukaniu mieszkania podejrzanego policjanci odkryli ponad 30 kolejnych paczek z głęboko zamrożoną trawką oraz jedną z suszonym, przygotowanym prawdopodobnie do handlu towarem. Podejrzany nie przyznaje się do winy, a nieoficjalne źródła podają, że prawdopodobnie nie pochodzi z Wiednia i nie zdawał sobie sprawy z bliskiego sąsiedztwa posterunku policji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.