Bezpieczeństwo
Dane klientów są automatycznie kasowane po krótkim czasie (nie od razu, aby można było odnaleźć zamówienie w przypadku problemów z doręczeniem, reklamacji itp.). Sklep oraz wszystkie dane przechowywane są na zagranicznym serwerze. Połączenie ze sklepem jest szyfrowane przez protokół SSL uniemożliwiający sprawdzenie danych jakie przesyłasz na nasz serwer (robiąc zamówienie czy wysyłając formularz kontaktowy).
 
Przesyłki nasion są dyskretne, zapakowane w sposób uniemożliwiający rozpoznanie ich zawartości oraz zabezpieczone przed uszkodzeniem. Nie ma na nich naklejek czy napisów związanych z konopiami oraz nazwy sklepu. Dyski twarde są szyfrowane zarówno te w biurze jak i pracowników mających dostęp do serwera zdalnie. Łączymy się z serwerem przez VPN (virtual private network) zarówno z biura jak i z domu. VPN uniemożliwa podglądanie przesyłanych danych, nawet jeżeli ktoś włamie się do sieci żeby podglądać ruch w internecie zobaczy tylko ciągi zakodowanych znaków.

VPN w dużym skrócie to serwery za pośrednictwem których przesyłane są dane - nie łączymy się ze stronami internetowymi bezpośrednio tylko łączymy się szyfrowanym połączeniem z serwerem VPN - on łączy się ze stroną i przesyła nam ją zaszyfrowaną, nasz komputer ją odkodowuje. To działa w dwie strony, dane od nas do strony idą najpierw zaszyfrowane do VPN, potem do strony. Serwer VPN znajduje się np. 5 000 km od nas.
Bezpieczeństwo
Legalność
Sprzedaż oraz posiadanie nasion konopi w Polsce i większości innych krajów są legalne. Kiełkowanie nasion konopi i uprawa konopi są przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności.
Życzymy bezpiecznych i udanych zakupów.
HolenderskiSkun.pl