Udostępnij

Mikrodawkowanie magicznych grzybów

Rosnący magiczny grzyb

Magiczne grzyby to grzyby dziko rosnące, lub produkowane w domu, które zawierają psilocybinę, naturalnie występujący związek psychoaktywny i halucynogenny. Grzyby halucynogenne były używane od wieków w obrzędach szamańskich lub religijnych.  Dziś często stosowane jako substancja psychoaktywna, lub niekonwencjonalny lek na wiele dolegliwości. Psylocybina jest uważana za jeden z najbardziej znanych psychodelików.

Microdosing - korzyści dla zdrowia psychicznego 

Jeśli chodzi o magiczne grzyby, mikrodozowanie polega na spożywaniu substancji psychodelicznych w ilościach zbyt małych, aby zaburzać codzienne funkcjonowanie. Grzybki halucynogenne dawkowanie może się różnić, w zależności od rodzaju substancji, wieku, wagi i innych zmiennych. Wiele badań wykazuje, że ludzie, którzy sami leczyli się małymi dawkami psylocybiny, byli w stanie złagodzić bóle głowy, zaburzenia psychiczne i inne dolegliwości, jednocześnie unikając psychoaktywnych efektów. Taka praktyka jest nazywana właśnie mikrodawkowaniem. Jej celem jest wykorzystanie potencjalnych leczniczych właściwości, przy jednoczesnym uniknięciu niepożądanych skutków ubocznych, wpływających na świadomość.

Jak rozpoznać magiczne grzyby?

Grzyby halucynogenne wyglądają jak suszone zwykłe grzyby z długimi, smukłymi łodygami, które są białawo-szare i ciemnobrązowymi kapeluszami. Suszone grzyby mają rdzawobrązowy kolor z wydzielonymi obszarami w kolorze bieli. Nigdy nie próbuj grzybów z niesprawdzonych źródeł, lub tych znalezionych w naturze. Wiele grzybów na świecie ma wspaniałe właściwości zdrowotne, ale występują także bardzo trujące. Osoby, które nie są ekspertami w tej dziedzinie, mogą z łatwością się pomylić, sprowadzając na siebie tym samym tragiczne skutki.

Jak zażywać grzybki halucynogenne?

Grzybki halucynogenne jak jeść? To jedno z podstawowych pytań w przypadku pierwszego kontaktu z nimi. Magiczne grzyby można jeść, mieszać z jedzeniem lub zaparzać jak herbatę do picia. Grzybki halucynogenne palenie to również często spotykana forma ich spożycia. Najczęściej łączone są z tytoniem lub konopiami. Ważne jest przestrzeganie określonej dawki, dostosowanej do każdego indywidualne.

Grzybki halucynogenne skutki

Grzybki halucynogenne - co się po nich dzieje? Magiczne grzyby są środkami halucynogennymi, co oznacza, że mogą spowodować, że zobaczysz, usłyszysz i poczujesz doznania, które wydają się prawdziwe, ale nimi nie są. Efekty magicznych grzybów są jednak bardzo zmienne.

Na działanie grzybów magicznych wpływa wiele czynników, w tym dawkowanie, wiek, waga, osobowość, stan emocjonalny, środowisko i historia chorób psychicznych. Podczas gdy magiczne grzyby są często poszukiwane dla spokojnego haju, wywołują również u niektórych niepokój, przerażające halucynacje, paranoję i dezorientację, czyli tak zwaną złą podróż.

Fizyczne efekty grzybów obejmują:

 • Rozszerzone źrenice
 • Senność
 • Bóle głowy
 • Zwiększone tętno, ciśnienie krwi i temperatura
 • Brak koordynacji
 • Słabe mięśnie
 • Mdłości

Psychiczne skutki grzybów to:

 • Zniekształcone poczucie czasu, miejsca i rzeczywistości
 • Euforia
 • Halucynacje (wzrokowe lub słuchowe)
 • Posiadanie introspektywnych (duchowych) doświadczeń
 • Nerwowość
 • Reakcje paniki
 • Paranoja

Gdzie kupić grzybki halucynogenne?

Magiczne grzybki możesz kupić w naszym sklepie internetowym. Nie są one przeznaczone do spożycia, lecz do badań, obserwacji oraz kolekcjonowania. Różne rodzaje grzybków pozwalają na poznanie ich niesamowitej budowy oraz etapów dojrzewania.

Komentarze