Udostępnij

Świąteczna promocja u Holendra

Skrytka Puszka i 5 nasion Perfect Power Plant od Bulk Seed Bank Gratis

Z okazji świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was ciekawą promocję na grudzień 2021r.

[Aktualizacja 10.12.] Połączyliśmy promocje! Przy kwocie 200PLN dostajecie dodatkowo 3 automaty od BSB! To aż 8 nasion i skrytka gratis.   

Wydając 150 PLN w naszym sklepie, otrzymacie gratis ręcznie robioną skrytkę w formie puszki Coca-Cola lub Pepsi. Wartość takiej skrytki to 50 PLN!

Skrytka Coca Cola gratisW skrytce możecie przechowywać Susz CBD, nasiona marihuany naszych bestsellerowych odmian, takich jak 60 Day Grapefruit lub Auto AK, a także pieniądze i inne drobiazgi. Skrytka świetnie nada się także na prezent świąteczny.

Jednak to nie koniec zawartości worów mikołaja. Do gratisowej puszki dostajecie dodatkowo 5 oryginalnych nasion Perfect Power Plant od Bulk Seed Bank o wartości 79 PLN! Bulk Seed Bank to uznana marka, obecna na rynku od wielu lat, znana między innymi z odmian takich jak Critical Mass, Auto Banana Monkey, Auto White Widow.

Perfect Power Plant Gratis

Wartość naszego świątecznego zestawu to 119 PLN. Do każdego zamówienia o minimalnej kwocie 150 PLN przysługuje jeden zestaw. Ilość zestawów jest ograniczona. 
Jeżeli możecie, to powiedzcie o naszej promocji znajomym :)

Wesołych Świąt!

[Ekipa Holenderskiskun.pl]

Komentarze