Udostępnij

10 najbardziej wydajnych odmian Marihuany

top marihuana

Lista komercyjnych, bardzo produktywnych odmian marihuany, zarówno normalnych jak i kwitnących automatycznie.

UAKTUALNIONA KWIECIEŃ 2017

Top Marihuana - 3 najlepsze odmiany komercyjne Indoor:

Hash Monster – nasz aktualny hit i bestseller. 100% czysta Indica, szybka i niezbyt wysoka, za to gęsta i masywna.

top marihuana
Marihuana Hash Monster

Critical – kolejna odmiana która świetnie się sprzedaje, jest bardzo szybka, czas kwitnienia to nawet poniżej 50 dni. Hybryda 50/50 Indica/Sativa, krzyżówka Skuna z Big Budem.

ile rośnie marihuana
Marihuana Critical

Super Skunk – czyli super klasyka, odmiana znana od dawna. Pierwszorzędna jakość skuna i ogromne plony. Same pozytywne recenzje.

jak długo rośnie marihuana
Marihuana Super Skunk

3 najlepsze odmiany marihuany komercyjnej na Outdoor:

Należy pamiętać że plon outdoor zależy głównie od zapewnionych warunków i pogody. Różnice w umiejętnościach, klimacie, pogodzie w danym sezonie potrafią sprawiać że ktoś uzyskuje 30g, a ktoś inny 300g z tej samej odmiany, a jeszcze inny mieszka w Kalifornii czy Hiszpanii i uzyskuje 1 kg.

W chłodnym klimacie, niezbyt atrakcyjnym dla roślin raczej warto się kierować tym żeby odmiana była szybka i odporna żeby bez problemu przetrwała, a nie nastawiać się na wyniki Kalifornijskie.

Early Skunk – nr 1 od lat. Dobry Skun, klasyk w ofercie wielu seedbanków już od kilkunastu lat. Early Skunk w pełni dojrzewa w październiku między pierwszym a trzecim tygodniem, więc w zależności od pogody jest ryzyko że w końcówce będzie musiał przetrwać ciężkie warunki.

największy krzak marihuany
Marihuana Early Skunk

Durban – 100% czysta, pobudzająca i euforyczna Sativa. Jeżeli ktoś lubi Sativy (a kto nie lubi ???? ?) to polecamy.

największe drzewko marihuany
Marihuana Durban

Maroc Fast – jeszcze szybsza wersja i tak już szybkiego i znanego Maroca. Mocna Indica, która zawsze zdąży w pełni dojrzeć, niezależnie od pogody.

marihuana plony
Marihuana Maroc Fast

3 najlepsze odmiany komercyjne kwitnące Automatycznie – nadają się zarówno na Indoor i Outdoor

Rośliny kwitnące automatycznie kwitną niezależnie od pory roku, to kiedy mają zacząć kwitnąć mają zapisane w genach. Są szybkie i zazwyczaj potrzebują od nasiona do zbioru ok 8-11 tygodni zależnie od odmiany.

Auto Purple Afghan – fioletowy kozak, mocna Indica, która pojawiła się w sprzedaży w zeszłym roku i doszła do pozycji nr 3 wśród najczęściej kupowanych odmian kwitnących automatycznie.  Rekordowy zbiór na outdoorze w chłodnym klimacie to 348g.

jak uzyskać duże topy
Marihuana Auto Purple Afghan

Auto AK 2.0 – w sklepie od niedawna, ale też wspina się na szczyt listy bestsellerów. Relaksuje i daje niezłe śmiechawy. Odmiana powstała przez skrzyżowanie Auto AK x Skunk#1. Zawiera do 23% THC. Rekordowe zbiory to ponad 250g.


Marihuana Auto Ak 2.0

Automatic Mazar – na dzień dzisiejszy to już klasyk, legenda, bestseller. Świetna Indica, duża moc i duże zbiory, rekordy to ponad 200g.

hodowla marihuany automat
Marihuana Automatic Mazar

STARA Lista na 2014 rok:

Industrial Plant, unowocześniona wersja znanej i cenionej odmiany Northern Lights, w której znacznie ulepszono łatwość i wydajność uprawy. Industrial plant to bardzo szybka krzyżówka, tworzona specjalnie z myślą o uprawie indoor. Rośliny są średniego wzrostu, o jednym szczycie i niewielu bocznych gałęziach

najlepsza marihuana

Magnum, automat o zachwycającej wydajności. Wysokie rośliny o dużej ilości zbitych kwiatów. Buddha Seeds wprowadzajac na rynek Magnum, pokonała ograniczenia wydajności odmian automatycznych.

najlepsze konopie indyjskie

Pozostając w temacie wydajności, nie możemy zapomnieć o Chronic od Serious Seeds. Na polance jest ona w stanie wytworzyć kwiaty o grubości ramienia dorosłego mężczyzny. Do tego jest bardzo mocna i aromatyczna. Chronic regularnie zdobywa nagrody w Holandii i Hiszpanii.

najbardziej wydajne odmiany marihuany

Kalashnikova, to hybryda AK47 i White Widow zaskakująca wysoką wydajnością i mocnym paleniem.

odmiany marihuany

Monster od Eva Seeds, daje monstrualne plony, nawet w rękach początkującego, zachowując przy tym najwyższą jakość, za co zdobył 1 miejsce na Spannabis 2009. Rośliny są dobrze rozgałęzione, mają długi, gruby centralny szczyt.

Monster Eva Seeds

Cotton Candy, jedna z najbardziej udanych hybryd Delicious Seeds. Rośliny są odporne na grzyby,szkodniki i stres. Nikomu nie sprawią problemów. Efektem są topy duże i długie jak ogon lisa. Mają mało liści więc obróbka jest łatwa i szybka.

hybryda marihuana

Moby Dick od Dinafem, jedna z najbardziej znanych odmian, jak również jedna z najmocniejszych sativ. Outdoor w pełnym słońcu, dużej ilości ziemi i wody rośliny można rozmieścić co 3 metry, wtedy będą miały miejsce na pełny rozwój i osiągną około 3 metrów wysokości, produkując do 1,5 kg w optymalnych warunkach.

moby dick

Auto Mass Monster #1 to bardzo duże automaty, największy potencjał pokazują na polance, ale indoor także radzi sobie całkiem nieźle. Od nasiona do zbioru potrzebują ok 80-85 i są w stanie nagrodzić zbiorem do 150g/roślinę outdoor i do ok 100g/roślinę indoor. Po roślinach widać że przeważają tu geny sativy, widać to również po długich jak lisie ogony topach. Auto Mass Monster #1 rośnie szybko i w perfekcyjnych warunkach nawet indoor może przekroczyć 1m wysokości, a outdoor dojść  do 1,5m wysokości.

auto mass monster

Haze 2.0 auto, to efekt skrzyżowania naszego Haze Automatic z elitarnym klonem Jacka Herera. Rośliny są bardzo gęste, produkują duże skupiska topów co przekłada się na bardzo dobre zbiory. Topy są gęste i twarde, lepkie o żywicy.

haze 2.0

Power plant, czysta sativa z południowej Afryki. Daje ogromne plony. Indoor zaczyna kwitnąć już tydzień po przełączeniu cyklu oświetlenia na 12/12. Haj jest mocny i pobudzający, a dym łagodny.

power plant

Czytaj
13818 18-09-2020 14:36
Co to jest gastrofaza?

Jest to jeden z najbardziej znanych efektów przyjmowania marihuany – potężny...

Czytaj
38735 18-09-2020 15:01
3 przepisy na słodkości o smaku marihuany

I nie tylko smaku, ale też działaniu! Moda na tworzenie konopnych słodyczy od dawna...

Czytaj
8317 21-09-2020 09:50
Czekolada z marihuaną – połączenie idealne?

Dowodem naukowym jest to, że zarówno czekolada, jak i konopie indyjskie posiadają...

Komentarze