Udostępnij

10 Najlepszych nasion autoflowering 2014 roku

Szanowni Państwo,

ostatni dzwonek, by włożyć do swojego klasera nasiona marihuany kwtinącej automatycznie. Spieszymy z pomocą, byście mogli dokonać najlepszego wyboru. Przedstawiamy TOP 10 odmian automatycznych, które najchętniej wybieracie. ????

 1. Auto AK47 
Najbardziej popularna odmiana kwitnąca automatycznie na rynku.
Auto AK47 powstał przez skrzyżowanie Lowryder x AK47. Nasza wersja jest trochę większa i o wiele bardziej produktywna niż pierwsze nasiona tej marihuany, które pojawiły się na rynku kilka lat temu.
Szybkość indoor od nasiona do końca do 65 dni, outdoor ok 70-80 dni.
Wysokość w zależności od warunków to zazwyczaj 60-80cm, a przy bardzo dobrych może dochodzić do ok 100cm.
Plon: w zależności od warunków 30-100g.
Moc: mocne, indyjkowe odurzenie.

2. Automatic Mazar
Jest to krzyżowka Mazara z Dutch Passion z dużą odmianą, kwitnącą automatycznie.
Jakościowo rośliny zbliżone są do Mazara. Dobrze sprawdza się zarówno indoor jak i outdoor.
Gotowe są po ok 10-11 tygodniach i dają mega zbiory, typowe wyniki to ok 80-100g. Rekord  outdoor to 200g. Idealne odmiana dla wielbicieli mocnych indyjek i mega plonów.

3. Think Different

Zdaniem producenta, ten automat przebija plonem nawet Automazar®.
„Nasz cel został osiągnięty, stworzyliśmy odmianę kwitnącą automatycznie o bardzo dużym plonie i mocy, którą może konkurować z najlepszymi tradycyjnymi odmianami. Z naszego banku genów użyliśmy odmianę AK420 – hybrydę AK47 o bardzo dużym plonie i działaniu. Następnie systematycznie krzyżowaliśmy ją ze specjalnie wybraną odmianą Ruderalis, starając się przekroczyć standardy wyznaczone przez Automazar®.”
Think Different® daje bardzo jednorodne rośliny o wysokości ok 1-1.5m, które okazyjnie, w optymalnych warunkach dają nawet 250-300g/roślinę.
Plon 500g/m2 jest często spotykany w zaledwie 9-10 tygodni. THC zostało zmierzone na poziomie 18%. Odmiana jest bardzo łatwa w uprawie, mocna i nagradza dużym plonem.

4. Auto White Widow
Auto White Widow to najbardziej znana odmiana konopi zamknięta w wersji kwitnącej automatycznie. Jest odmianą mocną, łatwą w uprawie i dającą duże zbiory.
Jest bardzo mocna – jedno-machowa, wgniatająca w fotel.
Topy są oszronione żywicą, z czego jest najbardziej znana, to właśnie od błyszczącej powłoki z kryształków żywicy nazwana została Białą odmianą.

5. AutoMazar
AutoMazar® daje zaskakująco duże zbiory jak na odmianę kwitnącą automatycznie. 50 do 125g/roślinę, a najlepszy do tej pory wynik to 205g outdoor w Europie Południowej. Jest to hybryda naszej legendarnej odmiany Mazar® (bestseller, 3 nagrody) chwalonej za moc, plon i łagodny smak z Indyjką/Ruderalis. AutoMazar® osiąga wysokość ponad 1m i gotowy do zbioru jest po ok 70 dniach.
Jest to typowa, silna indica o gęstych topach i dużych liściach. Rośliny są wytrzymałe, bardzo stabilne i odporne na szkodniki i choroby. Haj jest intensywny i bardzo przyjemnie ogarnia całe ciało AutoMazar® to świetny wybór dla wielbicieli indyjek i dużego plonu.

6. Original Amnesia Auto
Original Amnesia auto według Dinafem jest jedną ich najlepszych odmian kwitnących automatycznie ponieważ oprócz dużego plonu i mocy w pełni zachowuje smak i zapach odmian Haze. Jedyna prawdzia sativa w wersji kwitnącej automatycznie.
Original Amnesia autoflowering to świetne, duże rośliny, pełne wigoru. Mają duże liście, dominują tu geny sativy co widać w jakości i ilości produkowanych topów, kóre wyglądają jak ogon lisa – są tak duże.
Original Amnesia autoflowering pachnie kadzidłem a działanie jest wyjątkowo mocne, umysłowe i różni się od innych automatów. Rośliny są duże i bardzo produktywne. Tolerują umiarkowaną ilość nawozów. Amnesia znana jest z jakości, mocnego działania i dużych plonów – to wszystko znajdziesz w naszej wersji kwitnącej automatycznie; jest to jedna z naszych najmocniejszych odmian autoflowering.

7. White Widow Auto (Dinafem)
White Widow Auto jest według Dinafem jednym z ich najlepszych automatów indoorowych.
Jest szybką indyjką (60-65 dni), niską (50-110cm) maksymalnie żywiczna, słodką i bardzo stabilną.  White Widow Autoflowering to krzyżówka naszej najlepszej męskiej rośliny Critical+ Autoflowering z klonem oryginalnej White Widow.
W wersji kwitnącej automatycznie udało się zachować cieprkawy smaczek White Widow oraz jej bardzo wysoką produkcję żywicy.
Jedyną zauważalną różnicą jest większa zawartość CBD co przekłada się na bardziej fizyczne działanie niż w przypadku normalnej White Widow.
Liście są szerokie i ciemne, pokryte żywicą. Topy są duże, gęste i twarde, pełne żywicy; nie ma w okół nich zbyt wielu listków.
Stworzenie tej odmiany zajęło dwa lata selekcji najelpszych roślin spośród kilku tysięcy. Ten nakład pracy przełożył się na bardzo stabilną, jednorodną odmianę bardzo wysokiej jakości.

8. Dark Devil Auto
Dark Devil Auto to efekt skrzyżowania naszej topowej odmiany kwitnącej automatycznie tj. Big Devil XL z egzotyczną, fioletową odmianą z regionu Hindu Kush, którą stworzyliśmy wspólnie z działem badań i rozwoju Buddha Seeds.
Wpływ genów fioletu skraca okres kwitnienia i nadaje słodki aromat oraz purpurowe odcienie.
Dark Devil Auto to rośliny o mocnym głównym szczycie i dobrze rozgałęzione. Charakteryzują się bardzo dużą produktywnością dochodzącą do 600g/m2 indoor i 200g/roślinę outdoor.
Produkcja żywicy jest zadziwiająca, a smak i zapach bardzo przyjemne – słodkie, owocowe z nutą kadzidła i cytrusów.
Topy po zbiorze są ciemno-fioletowe, prawie czarne.

9. White Dwarf
White Dwarf to krzyżówka dwóch mocnych indyjek. Bardzo szybka – od nasiona do zbioru w 2 miesiące. Ma wyraźny, słodki smak i zapach. Rośliny są niskie i odporne na choroby i szkodniki.

10. AutoXtreme® (Amnesia Haze Auto)
AutoXtreme® to niesamowity efekt dwuletniej współpracy Dutch Passion i Dinafem. Geny tej odmiany bazują na naszym OutLaw®, który jest świetnym połączeniem Amnesi z Super Haze.
Rośliny są gotowe po 85 dniach, osiągają do 1.5m. Dają bardzo duże zbiory, które są pierwszorzędnej jakości zarówno jeśli chodzi o smak i moc.
AutoXtreme® na pewno będzie odmianą, której długo nic nie przebije.

Czytaj
8006 21-09-2020 08:29
Najszybsze odmiany marihuany Outdoor na 2019

Kiedyś na polskim rynku królowały outdoorowe odmiany...

Czytaj
6641 21-09-2020 09:03
Szukasz mega mocy? Sprawdź 10 najmocniejszych odmian marihuany w 2014 roku

Nie ma co owijać w bawełnę – moc jest ważna, dla niektórych najważniejsza ????...

Czytaj
2021 22-09-2020 19:26
Prezentacja: Nasiona marihuany Lemon Skunk

Nasiona marihuany Lemon Skunk to głównie Sativa. Cytrynowy skun z holenderskiego...

Komentarze