Udostępnij

10 NAJPOPULARNIEJSZYCH ODMIAN W HOLENDERSKISKUN.PL [INFOGRAFIKA]

10 najpopularniejszych odmian - infografika

 1. 60 DAY GRAPEFRUIT HOLENDERSKI SKUN
  Bardzo szybki automat, gotowy w 60 dni od startu idnoor i ok 65 outdoor. Rośliny są niskie, osiągają ok 30-50cm indoor, outdoor do 80cm.
 2. AK HOLENDERSKI SKUN
  Klasyk wśród odmian komercyjnych – najczęściej nagradzana odmiana w historii cannabis. AK to łatwa w uprawie odmiana o bardzo dużym plonie i wielkiej mocy, która zdobyła wiele nagród. Jest to głównie Sativa, nazwa pochodzi od jej mocy – ‘jednomachowa’ odmiana.
 3. AK47 AUTOMATIC (HOLENDERSKISKUN)
  Najbardziej popularna odmiana kwitnąca automatycznie na rynku. Auto AK47 powstał przez skrzyżowanie Lowryder x AK47. Nasza nowa wersja jest trochę większa i o wiele bardziej produktywna od poprzedniej. Bardzo dobra dla początkujących. Szybkość indoor od nasiona do końca do 65 dni, outdoor ok 70-80 dni.
 4. AUTOMAZAR DUTCH PASSION
  Jest to hybryda naszej legendarnej odmiany Mazar® (bestseller, 3 nagrody) chwalonej za moc, plon i łagodny smak z Indyjką/Ruderalis. Daje zaskakująco duże zbiory jak na odmianę kwitnącą automatycznie.
 5. AMNESIA XXL AUTO DINAFEM SEEDS
  To głównie sativa powstała przez skrzyżowanie Original Amnesia i Original Amnesia Auto. Efektem jest szybka sativa, gotowa od zera w 75-90 dni, dając bardzo duże zbiory.
 6. WHITE WIDOW XXL AUTO DINAFEM SEEDS
  Jeszcze lepsza odsłona White Widow kwitnącej automatycznie. Udało nam się ustabilizować wersję o jeszcze większej produktywności i jeszcze bardziej oszronionych żywicą topach niż kiedykolwiek wcześniej.
 7. KRITIKAL BILBO GENEHTIK
  Słynna odmiana, znana z łatwości, szybkości i produktywności. Topy mają spektakularny, intensywnie owocowy aromat i słodki smak
 8. AUTO FRESH CANDY
  Odmiana o świeżym, słodkim smaku przypominającym cukierki. Jest łatwa w hodowli i z bez problemu dostosowuje się do każdego typu uprawy. Jest idealna dla początkujących i dla tych którzy nie lubią zbyt wielu obowiązków.
 9. CRITICAL+ 2.0 DINAFEM SEEDS
  Odmiana feminizowaną z przewagą genotypu Sativa i wynikiem połączenia odmian Critical + i bardzo odpornego na wilgoć fenotypu. To wzmocniona wersja naszej Critical+.
 10. AUTO BLUEBERRY DOMINA MINISTRY OF CANABIS
  Potężna Indica powstała przez skrzyżowanie Bluberry i Black Dominy w wersji auto.
Czytaj
74357 18-09-2020 15:06
Żywność z marihuaną – jakie daje efekty, na co zwracać uwagę?

Ciasteczka, lizaki, sosy i wiele innych produktów z dodatkiem...

Czytaj
29036 18-09-2020 14:24
10 najbardziej wydajnych odmian Marihuany

Lista komercyjnych, bardzo produktywnych odmian marihuany, zarówno normalnych jak i...

Czytaj
2280 21-09-2020 10:40
THC, THCV, CBD, CBG czyli jak działają Kannabinoidy?

Co to są kannabinoidy?

Kannabinoidy jest to grupa środków...

Komentarze