Udostępnij

5 szybkich sposobów na palenie marihuany

Sposoby na palenie zioła

Marihuanę można palić na co najmniej kilka różnych sposobów. Oto 5 najbardziej popularnych z nich.

Szybkie sposoby na palenie

Jaranie blanta

  1. Palenie skręta – klasyczna metoda, stosowana od bardzo dawno. Aby wykonać skręta potrzebna jest bibułka, marihuana i odrobina tytoniu. Susz roślinny należy wymieszać ze sobą w preferowanych proporcjach, a następnie zwinąć w bibułkę tworząc skręta wyglądem przypominającego papierosa.
  2. Palenie poprzez fifkę – to również jeden z najbardziej klasycznych sposobów palenia marihuany. Jest to szybkie rozwiązanie, nie wymagające wielu przygotowań. Dużą wadą jest podatność szklanej fifki na stłuczenie.
  3. Palenie z fajki wodnej – podobnie jak w przypadku fifki, tutaj także stosuje się dodatkowe akcesoria. Należy zaopatrzyć się w fajkę wodną oraz oczywiście wodę. Palona w ten sposób marihuana jest filtrowana przez wodę, przez co do płuc trafia dym pozbawiony części szkodliwych substancji.
  4. Palenie z butelki – nowatorska metoda wykorzystująca butelkę oraz kawałek foli aluminiowej. Jest to alternatywne rozwiązanie dla palenia poprzez fifkę. Zasada działania jest podobna, z tą różnicą, że nie wymaga zakupu szklanej rurki.
  5. Palenie blanta – to kolejny popularny sposób na palenie marihuany. Blant od skręta, według znawców, różni się grubością oraz tym, że nie dodaje się do niego domieszki tytoniu. Jest więc mocniejszy.
  6. Palenie za pomocą sziszy – polega na wykorzystaniu urządzenia przeznaczonego do palenia mokrego tytoniu. Zasada działania jest identyczna jak w przypadku palenia z fajki wodnej

Czytaj
4842 21-09-2020 12:21
Marihuana a wirus HIV i AIDS

Czytaj
80114 18-09-2020 14:56
Jak zrobić liquid z marihuany?

Liquid z marihuany i waporyzatory stały się sławne przez ostatnie kilka lat nie bez...

Czytaj
4833 21-09-2020 10:29
Jaka jest obecnie najmocniejsza odmiana marihuany?

Jaka jest obecnie najmocniejsza odmiana marihuany?

Wśród wielu...

Komentarze