Udostępnij

Dla początkujących: jaką odmianę wybrać?

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę, stoi przed Tobą nie lada zadanie. Jesteśmy pewni, że poszukujesz odmiany mało wymagającej, odpornej, bardzo wyrozumiałej na błędy.. i w dobrej cenie – gdyby przypadkiem coś nie poszło po Twojej myśli.

Sprawdź 5 odmian najczęściej wybieranych przez startujących growerów.

60 Day Grapefruit

to bardzo szybki automat, gotowy w zaledwie 60 dni od startu indoor i około 65 dni outdoor. Rośliny są odporne na błędy początkujących growerów i co ważne – krzaczki są niskie. Osiągają około 30-50 cm indoor, natomiast na polance do 80 cm.
Topy są słodkie, intensywnie owocowe – grejpfrutowe, jak głosi sama nazwa. Produkują bardzo dużo słodkiej, lepiej żywicy. Haj jest typowy dla dobrej indyjki, narkotyczny, odurzający.


60 Day Grapefruit

Auto AK47

sporo osób zaczyna swoją przygodę właśnie z Auto AK47. Niewątpliwie, od wielu miesięcy jest to nasz absolutny bestseller – zawsze zajmuje miejsce numer 1. Błyskawiczny wynalazek, indoor od nasiona do końca to około 65 dni, z kolei outdoor od 70 do 80 dni. Nasza wersja jest trochę większa i znacznie bardziej produktywna niż pierwotne nasiona tej odmiany. Haj wgniata w fotel, a plon w zależności od warunków to 30-100g.


Auto AK47

White Widow XXL Auto

według producenta to jeszcze lepsza odsłona White Widow kwitnącej automatycznie. Ustabilizowana odmiana o jeszcze większej produktywności i jeszcze bardziej oszronionych żywicą topach niż kiedykolwiek. Rośliny są bardzo odporne na ewentualne błędy growerów. Silne, długie działanie i bardzo intensywny smak to zdecydowanie znaki rozpoznawcze tej odmiany.


White Widow XXL Auto

Super Skunk

stabilne, pełne wigoru rośliny o mega mocy i barrdzo intensywnym aromacie. Dobra odmiana dla startujących z tematem growerów. Szczyty są ogromne, pokryte grubą warstwą żywicy. Plon jest bardzo duży – do 500g/m2. Super Skunk to kolejny krok w jakości cannabis. Skrzyżowany z przełomowym Skunk#1 i legendarną haszową odmianną Afghani zdecydowanie robi wrażenie.


Super Skunk

Big Bud

Słynny od dawna ze względu na ogromne plony. Przez wiele lat udoskonalane geny zaowocowały ustabilizowaną, łatwą w uprawie odmianą.
Haj jest ciężki, fizyczny – wgniata w fotel. Cechą charakterystyczną Big Buda są skupiska wielkich, tłustych topów połyskujących od żywicy.


Big Bud

Komentarze