Udostępnij

Dla początkujących: jaką odmianę wybrać?

uprawa nasion marihuany dla początkujących growerów

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę, stoi przed Tobą nie lada zadanie. Jesteśmy pewni, że poszukujesz odmiany mało wymagającej, odpornej, bardzo wyrozumiałej na błędy.. i w dobrej cenie – gdyby przypadkiem coś nie poszło po Twojej myśli.

Nasiona marihuany dla początkujących

60 Day Grapefruit

to bardzo szybki automat, gotowy w zaledwie 60 dni od startu indoor i około 65 dni outdoor. Rośliny są odporne na błędy początkujących growerów i co ważne – krzaczki są niskie. Osiągają około 30-50 cm indoor, natomiast na polance do 80 cm.
Topy są słodkie, intensywnie owocowe – grejpfrutowe, jak głosi sama nazwa. Produkują bardzo dużo słodkiej, lepiej żywicy. Haj jest typowy dla dobrej indyjki, narkotyczny, odurzający.

nasiona marihuany uprawa dla początkujących
60 Day Grapefruit

Auto AK47

sporo osób zaczyna swoją przygodę właśnie z Auto AK47. Niewątpliwie, od wielu miesięcy jest to nasz absolutny bestseller – zawsze zajmuje miejsce numer 1. Błyskawiczny wynalazek, indoor od nasiona do końca to około 65 dni, z kolei outdoor od 70 do 80 dni. Nasza wersja jest trochę większa i znacznie bardziej produktywna niż pierwotne nasiona tej odmiany. Haj wgniata w fotel, a plon w zależności od warunków to 30-100g.

nasiona marihuany dla początkujących
Auto AK47

White Widow XXL Auto

według producenta to jeszcze lepsza odsłona White Widow kwitnącej automatycznie. Ustabilizowana odmiana o jeszcze większej produktywności i jeszcze bardziej oszronionych żywicą topach niż kiedykolwiek. Rośliny są bardzo odporne na ewentualne błędy growerów. Silne, długie działanie i bardzo intensywny smak to zdecydowanie znaki rozpoznawcze tej odmiany.

uprawa marihuany dla początkujących
White Widow XXL Auto

Super Skunk

stabilne, pełne wigoru rośliny o mega mocy i barrdzo intensywnym aromacie. Dobra odmiana dla startujących z tematem growerów. Szczyty są ogromne, pokryte grubą warstwą żywicy. Plon jest bardzo duży – do 500g/m2. Super Skunk to kolejny krok w jakości cannabis. Skrzyżowany z przełomowym Skunk#1 i legendarną haszową odmianną Afghani zdecydowanie robi wrażenie.

uprawa nasion marihuany dla początkujących
Super Skunk

Big Bud

Słynny od dawna ze względu na ogromne plony. Przez wiele lat udoskonalane geny zaowocowały ustabilizowaną, łatwą w uprawie odmianą.
Haj jest ciężki, fizyczny – wgniata w fotel. Cechą charakterystyczną Big Buda są skupiska wielkich, tłustych topów połyskujących od żywicy.

uprawa marihuany dla początkujących growerów
Big Bud

Czytaj
19706 21-09-2020 09:17
Co to jest Dabbing?

Co to jest Dabbing? Gdy tylko coś staje się powszechne, ludzie zaczynają się...

Czytaj
6297 22-09-2020 18:37
Recenzja: Nasiona marihuany Auto AK 47

Niewątpliwie najbardziej popularna, niemalże kultowa odmiana kwitnąca automatycznie...

Czytaj
25796 21-09-2020 12:36
Prawie 100% czystego THC – poznaj najmocniejszy haszysz na rynku

Otrzymywany ze zlepionej i sprasowanej żywicy z konopi haszysz cechuje się o wiele większą...

Komentarze