Udostępnij

Marihuana a seks

marihuana a seks

Marihuana a seks i życie seksualne

Marihuana i seks to najprawdopodobniej jedne z najczęściej wyszukiwanych słów w Internecie. Nie da się ukryć, że seks i zioło kręcą zdecydowaną część męskiej populacji, choć kobiety również wykazują zainteresowanie wymienioną tematyką. Czy zastanawialiście się kiedyś jaki realny wpływ na życie seksualne ma THC? Jeśli jesteście ciekaw zapraszamy do dalszej części artykułu.

THC zwiększy Twój apetyt na seks

Popularne, amerykańskie czasopismo „Psychology Today” udostępniło swoim czytelnikom ankietę na temat satysfakcji seksualnej palaczy. Około 67% respondentów pozytywnie oceniła wpływ THC na swoje życie seksualne. Czy powinniśmy się martwić tym, że znajdujemy się w pozostałych 33 procentach osób? Nic z tych rzeczy, każdy organizm na psychoaktywne związki zawarte w konopiach reaguje nieco inaczej. U jednych występuje silne podniecenie u innych nie, tutaj nie ma żadnej reguły, podobnie jak w przypadku alkoholu.

Marihuana otworzy w łóżku Twoją osobowość

Seksuolodzy określają marihuanę jako używkę „sekspozytywną”, gdyż zmniejsza wstydliwość oraz ułatwia akceptację i poszanowanie własnego ciała jak i partnera. Co więcej THC obecne w organizmie uwypukla zmysły zwiększając doznania seksualne. Podczas seksu każdy z nas ma dobry humor, substancje psychogenne sprawią, że będzie on jeszcze lepszy!

Kilka ruchów i po sprawie – długość stosunku

Zbyt krótki stosunek dla wielu par to wstydliwy temat. Wpływ na długość seksu może mieć wiele czynników od zwykłego zdenerwowania po zaburzenia seksualne. Jak to jest w przypadku marihuany? Część nałogowych palaczy narzeka na krótki stosunek, jednakże w tym wypadku należy zwrócić uwagę na pewien istotny szczegół. Substancje psychoaktywne zaburzają poczucie czasu – to co trwa kilka sekund w naszym umyśle może trwać kilka minut. Podobnie jest w przypadku alkoholu, po którego spożyciu czas w głowie biegnie nieco inaczej.

Potencjalny wpływ marihuany na płodność

THC oddziałuje na prawidłowe funkcjonowanie męskich komórek rozrodczych, zakłócając sygnały wysyłane przez receptory kannabinoidowe do plemników. W ten sposób plemniki całą swoją energię tracą w męskich jądrach lub drogach rodnych kobiety, przez co zatrudnienie może być utrudnione. Mówiąc prościej plemniki wykazują o wiele większą aktywność niż powinny, a w ostatnim etapie swojej drogi są zbyt zmęczone, aby dotrzeć do jajeczka. Co więcej THC może, choć nie musi pogorszyć jakości nasienia. O takich rewelacjach donosiły niektóre portale. Czy jest to prawda? Europejskie Towarzystwo Urologiczne podchodzi sceptycznie do powyższych związków i do tej pory nie potwierdziła realnego wpływu THC na nasienie. A więc bez obaw panowie!

Marihuana powiększa biust

Fani dużych biustów muszą powstrzymać swój seksualny apetyt. Owszem marihuana powiększa biust, jednakże nie kobiecy a męski. Fakt ten potwierdzają badania Narodowego Instytutu Zdrowia w USA. Dlaczego tak się dzieje? U niektórych mężczyzn THC obniża poziom testosteronu, przez co wzrasta poziom estrogenu powodując większy biust. Bez paniki, powiększenie biustu nie jest regułą, a wyniki nie są do końca jednoznaczne.

Czytaj
74429 18-09-2020 14:53
Jak szybko pozbyć się fazy po marihuanie?

To nie żadna tajemnica, że po spożyciu marihuany dopada nas efekt tak zwanego...

Czytaj
4519 21-09-2020 09:42
Wakacje po szlaku marihuany – gdzie można zapalić, bawić się i obejrzeć piękne widoki?

Podróże, których głównym celem jest odwiedzenie punktów,...

Czytaj
1664 23-09-2020 08:56
TOP 5 Najlepsze odmiany na outdoor 2017 od Holenderskiskun.pl

Poznaj TOP 5 najczęściej kupowanych odmian OUTDOOR 2017 w HolenderskiSkun.pl

...
Komentarze