Udostępnij

Prawie 100% czystego THC – poznaj najmocniejszy haszysz na rynku

prawie 100% czystego thc

Otrzymywany ze zlepionej i sprasowanej żywicy z konopi haszysz cechuje się o wiele większą mocą niż tradycyjny susz. W zależności od odmiany haszysz zawiera około 50% czystego THC, co doceniają przede wszystkim fani mocnych wrażeń. Niedawno na rynek zawitała zupełnie nowa i jeszcze mocniejsza odmiana haszyszu – Crystalline.

crystalline
image-2574

http://www.marijuana.com/blog/news/2016/07/thc-a-crystalline-the-strongest-hash-in-the-world/

Naukowcy stężenie THC zawarte w Crystalline określili na poziomie 99,9%. Liczba ta wprawiła w osłupienie zarówno środowisko naukowe i palaczy. Oficjalnie Crystalline pozostaje najmocniejszą pochodną konopi dostępnych na rynku. Poruszanie wywołane przez nowy towar zachwiało rynkiem konopi. W krótkim czasie popyt przerósł podaż. Nawet cena rzędu 200 dolarów za jeden gram nie jest w wstanie zniechęcić zniecierpliwionych i ciekawskich klientów. Krystalicznego haszu chce spróbować niemal każdy.

Kryształ jest jedną z wielu postaci, w której występują ekstrakty z konopi, jednak to właśnie skrystalizowana forma pozostaje najczystsza. Crystalline swoją strukturą na pierwszy rzut oka przypomina groźną metamfetaminę, ale na tym kończy się podobieństwo pomiędzy tymi środkami. Rekreacyjni użytkownicy w Crystalline widzą głównie wspaniałą okazję do tego, aby się porządnie zjarać, tymczasem środek ten znajduje zastosowanie w medycynie. Crystalline przede wszystkim łagodzi przewlekłe i uciążliwe bóle oraz pomaga przy chorobach wyniszczających organizm.

kryształ thc
image-2575

http://www.marijuana.com/blog/news/2016/07/thc-a-crystalline-the-strongest-hash-in-the-world/

Za nowy projekt odpowiada Guild Extracs (lider w dziedzinie krystalizacji), a sam proces produkcji pozostaje ściśle tajny. Aby powstało pożądane przez palaczy THC musi zajść kilka procesów. Początkowo THC przyjmuje postać kwasową i jest określane mianem THC-A. Następnie pod wpływem ciepła zachodzi znana z lekcji chemii dekarboksylacja, w wyniku której atom węgla zanika i powstaje tym samym THC.

Palacze oczywiście oprócz mocy biorą pod uwagę zapach i smak. Powstałe w procesie dekarboksylacji THC pozbawione jest terpenów odpowiadających za zapach. Aby nadać finalnemu produktowi atrakcyjności eksperci z Guild Extracs zanurzają kryształki w terpenach uzyskanych z lubianych przez konsumentów gatunków marihuany.

Crystalline głównie doceniony jest przez moc, która początkujących palaczy może zwalić z nóg, choć równie atrakcyjny okazuje się sam skład kryształków. Crystalline pozbawiony jest jakichkolwiek zanieczyszczeń charakterystycznych dla odmian pochodzących z czarnego rynku. Branża konopi zmienia się z roku na rok dostarczając na rynek coraz to nowszych rozwiązań, jednak Crystalline można śmiało określić mianem kamienia milowego w czystości i mocy.

Czytaj
42163 18-09-2020 14:54
Marihuana a oddawanie krwi

Każdego roku krwiodawcy ratują życie setkom pacjentów. Krew należy do bezcennych...

Czytaj
33511 21-09-2020 09:19
Marihuana a zdrowie. Jakie są pozytywne i negatywne skutki palenia marihuany?

Informacje na temat marihuany niejednokrotnie są mylące, sprzeczne i mogą wprowadzać nas w...

Czytaj
48929 18-09-2020 13:57
Marihuana a antybiotyki

Na forach internetowych możemy znaleźć wiele pytań dotyczących palenia marihuany podczas...

Komentarze
tbi4 17 11 2020
Jedyne co w głowie mam ... Hahaha ????
MaPi12 26 01 2021
Skąd wzięto ten spam? Przecież nic takiego nie wynaleziono....!
essteban 20 12 2021
Sprawdz sobie na strone tej firmy,wszystko sie zgadza,produkt istnieje,dostepny jest tylko w Calforni..
essteban 20 12 2021
Sprawdz sobie na strone tej firmy,wszystko sie zgadza,produkt istnieje,dostepny jest tylko w Calforni..