Udostępnij

Prawie 100% czystego THC – poznaj najmocniejszy haszysz na rynku

Otrzymywany ze zlepionej i sprasowanej żywicy z konopi haszysz cechuje się o wiele większą mocą niż tradycyjny susz. W zależności od odmiany haszysz zawiera około 50% czystego THC, co doceniają przede wszystkim fani mocnych wrażeń. Niedawno na rynek zawitała zupełnie nowa i jeszcze mocniejsza odmiana haszyszu – Crystalline.

image-2574

http://www.marijuana.com/blog/news/2016/07/thc-a-crystalline-the-strongest-hash-in-the-world/

Naukowcy stężenie THC zawarte w Crystalline określili na poziomie 99,9%. Liczba ta wprawiła w osłupienie zarówno środowisko naukowe i palaczy. Oficjalnie Crystalline pozostaje najmocniejszą pochodną konopi dostępnych na rynku. Poruszanie wywołane przez nowy towar zachwiało rynkiem konopi. W krótkim czasie popyt przerósł podaż. Nawet cena rzędu 200 dolarów za jeden gram nie jest w wstanie zniechęcić zniecierpliwionych i ciekawskich klientów. Krystalicznego haszu chce spróbować niemal każdy.

Kryształ jest jedną z wielu postaci, w której występują ekstrakty z konopi, jednak to właśnie skrystalizowana forma pozostaje najczystsza. Crystalline swoją strukturą na pierwszy rzut oka przypomina groźną metamfetaminę, ale na tym kończy się podobieństwo pomiędzy tymi środkami. Rekreacyjni użytkownicy w Crystalline widzą głównie wspaniałą okazję do tego, aby się porządnie zjarać, tymczasem środek ten znajduje zastosowanie w medycynie. Crystalline przede wszystkim łagodzi przewlekłe i uciążliwe bóle oraz pomaga przy chorobach wyniszczających organizm.

image-2575

http://www.marijuana.com/blog/news/2016/07/thc-a-crystalline-the-strongest-hash-in-the-world/

Za nowy projekt odpowiada Guild Extracs (lider w dziedzinie krystalizacji), a sam proces produkcji pozostaje ściśle tajny. Aby powstało pożądane przez palaczy THC musi zajść kilka procesów. Początkowo THC przyjmuje postać kwasową i jest określane mianem THC-A. Następnie pod wpływem ciepła zachodzi znana z lekcji chemii dekarboksylacja, w wyniku której atom węgla zanika i powstaje tym samym THC.

Palacze oczywiście oprócz mocy biorą pod uwagę zapach i smak. Powstałe w procesie dekarboksylacji THC pozbawione jest terpenów odpowiadających za zapach. Aby nadać finalnemu produktowi atrakcyjności eksperci z Guild Extracs zanurzają kryształki w terpenach uzyskanych z lubianych przez konsumentów gatunków marihuany.

Crystalline głównie doceniony jest przez moc, która początkujących palaczy może zwalić z nóg, choć równie atrakcyjny okazuje się sam skład kryształków. Crystalline pozbawiony jest jakichkolwiek zanieczyszczeń charakterystycznych dla odmian pochodzących z czarnego rynku. Branża konopi zmienia się z roku na rok dostarczając na rynek coraz to nowszych rozwiązań, jednak Crystalline można śmiało określić mianem kamienia milowego w czystości i mocy.

Czytaj
622 22-09-2020 18:25
Marihuana OG Kush, Industrial Plant czy Critical + 2.0 Auto? VIDEO HD

Dinafem ma w swojej ofercie wiele dobrych odmian, które zdobyły uznanie,...

Czytaj
1181 22-09-2020 19:55
Medyczna marihuana – czym się różnią THC, THCV, CBD i CBG?

Jak wiadomo, marihuana posiada około 480 substancji psychoaktywnych, a 80 z nich to...

Czytaj
658 22-09-2020 18:53
Wyniki 40 lat badań na życiem osobistym i zawodowym palaczy marihuany

Zespół międzynarodowych badaczy postanowił wziąć pod lupę palaczy marihuany. Celem...

Komentarze
tbi4 17 11 2020
Jedyne co w głowie mam ... Hahaha ????
MaPi12 26 01 2021
Skąd wzięto ten spam? Przecież nic takiego nie wynaleziono....!