Udostępnij

Szukasz mega mocy? Sprawdź 10 najmocniejszych odmian marihuany w 2014 roku

Nie ma co owijać w bawełnę – moc jest ważna, dla niektórych najważniejsza ???? Jeśli szukasz turbo doładowania, które wgniecie Cię w fotel i sprawi, że zapomnisz o bożym świecie.. te odmiany marihuany z pewnością Cię zadowolą.
Listę otwiera legendarna sativa, znana ze swojej potężnej mocy..

Hawaiian Snow

To odmiana o miażdżącej zawartości THC (23%). Rośliny są spore, z gęsto rozmieszczonymi, zbitymi szczytami. Medycznie sprawdza się w terapii bólu i antydepresyjnie.


Hawaiian Snow

Amnesia

Odmiana o brutalnej mocy. Zawiera bardzo dużo THC i mało CBD. Słodka sativka o bardzo dużym plonie. Powoduje wielką euforię, rozluźnienie i czyni nasz umysł bardzo kreatywnym. Medycznie skutecznie zwalcza chroniczny ból, bezsenność i migreny.


Amnesia

Y Griega

Prawdziwa bestia.. 27% THC. Ta sativa zachwyca produkcją ogromnych, mega żywicznych topów. W swojej karierze zgarnęła już sporo nagród. Między innymi:

2 Miejsce TreatingYourself Cup, Canada 2012; Sativa
1 Miejsce Cannabis Canarias Cup, 2011;
3 Miejsce Ala Cannabis Cup, 2010; Indoor
1 Miejsce Cannabis Canarias Cup, 2009; Indoor


Y-Griega

Critical Kush

Mieszanka wyśmienitych genów – Critical Mass i OG Kush. THC na poziomie 25% i w pełni zasłużone 1-sze miejsce na Cannabis Cup. Bardzo mocna i wytrwała indica o ogromnym plonie odurzających, medycznych topów.


Critical Kush

Amnesia Bilbo

Bardzo udana wersja znanej, holenderskiej legendy Haze. Zapach nie pozostawia absolutnie żadnych wątpliwości co do genów Haze, a wydajność roślin uprawianych na polance zachwyci nawet najbardziej wybrednych growerów. Uwaga! Tylko dla doświadczonych palaczy. ????


Amnesia Bilbo

Shining Silver Haze

Faworyt Cannabis Cup o słodkim smaku Haze i ekstremalnym haju. Wersja klasyki Super Silver Haze, którą mogą uprawiać nawet najbardziej niedoświadczeni growerzy, osiągając spektakularne rezultaty.


Shining Silver Haze

Ripper Haze

Słynna od ponad 10 lat ze względu na swój aromat Haze, cytrynowy smak i długie.. dewastujące działanie. Wysoka zawartość THC i rozsądny czas kwitnienia to dodatkowe zalety tej cudownej odmiany.


Ripper Haze

White Kush

Połączenie dwóch legendarnych odmian o wysokiej zawartości kannabinoidów. Miażdżąca moc i wysoka skuteczność w walce z chronicznym bólem. Idealne sprawdza się w naszym kapryśnym klimacie.


White Kush

Think Different

Odmiana bardzo łatwa w uprawie, nawet dla początkujących growerów. Obfituje bardzo przyzwoitym plonem w zaledwie 9-10 tygodni.


Think Different

Czytaj
7343 21-09-2020 09:16
Marihuana i ciśnienie krwi

Ruchy legalizacyjne coraz częściej dają o sobie znać. W Stanach Zjednoczonych z roku na rok...

Czytaj
679 21-09-2020 11:59
TOP 5 Najlepsze odmiany autoflowering na Outdoor 2017

Poznaj TOP 5 najczęściej kupowanych automatów na OUTDOOR 2017 w...

Czytaj
369 22-09-2020 18:53
Wyniki 40 lat badań na życiem osobistym i zawodowym palaczy marihuany

Zespół międzynarodowych badaczy postanowił wziąć pod lupę palaczy marihuany. Celem...

Komentarze