Udostępnij

TOP 5 nawyków najlepszych palaczy

Marihuana to przyjemny sposób, aby odprężyć się po całym tygodniu ciężkiej pracy, ale jak tak naprawdę w umiejętny sposób korzystać z dobrodziejstwa zioła? W dzisiejszym wpisie przedstawimy 5 zasad, którymi powinien kierować się każdy smakosz zioła.


źrodło: http://www.ministryofcannabis.com/blog/2015/12/10/inspiration-of-the-day-the-most-creative-joints-ever-rolled/

1- Po pierwsze postaw na jakość, nie ilość

Marihuana jest dostępna w wielu różnych odmianach, dzięki czemu możesz wybrać odpowiedni dla siebie gatunek. Relaks, a może pobudzenie? W zależności od preferencji sięgaj po susz wysokiej jakości, pozbawiony zanieczyszczeń oraz posiadający odpowiednią dawkę THC. Wybieranie najtańszych na rynku porcji może i jest dobrym rozwiązaniem dla portfela, ale pamiętajmy – prawdziwy smakosz stawia na aromaty, smak, jakość oraz efekt działania!


źródło: http://www.ministryofcannabis.com/blog/2015/12/10/inspiration-of-the-day-the-most-creative-joints-ever-rolled/

2- Zaplanuj odpowiednią porę

Palenie marihuany należy traktować jako swoisty rytuał, dzięki któremu możemy choć na chwilę odprężyć się i zapomnieć o stresie związanym z pracą. Popołudniowy relaks po powrocie z pracy, a może kilka buchów przed spaniem? Wszystko zależy od Ciebie! Ważne jest, aby palenie sprawiało radość, pośpieszne spalanie skrętów jest naszym wrogiem. Zaplanuj więc sobie w danym dniu czas na marihuanę, włącz TV lub muzykę i zrelaksuj się. Kategorycznie odradzamy sięgania po marihuanę przed wyjściem do pracy oraz jazdą samochodem. Pomyśl dwa razy zanim to zrobisz…

3-Postaw na relaks z przyjaciółmi

Marihuana zawiera w sobie substancje psychoaktywne, które otwierają nas emocjonalnie. Spotkanie w gronie dobrych znajomych to super okazja do tego, aby sięgnąć po skręta i cieszyć się dobrą zabawa lub rozprawiać o ważnych sprawach. Indywidualne palenie to wspaniała sprawa, jednakże wizyta u znajomych to interesująca alternatywa.

4-Akcesoria – miej wszystko uporządkowane

Jak wiemy ilość akcesoriów przeznaczonych do palenia marihuany jest bardzo duża. Niezależnie od tego czy gustujesz w lufkach, tradycyjnych skrętach czy bongach, zawsze miej swoje przyrządy uporządkowane. Co więcej, dbaj o ich właściwą czystość, aby czerpać o wiele większą przyjemność z palenia MJ. Na rynku istnieje wiele rodzajów sprzętów przeznaczonych dla palaczy marihuany różniących się charakterem użytkowania, materiałem wykonania oraz ceną. Najtańsze produkty stanowią niekoniecznie dobre rozwiązanie. Stawiaj na jakość!

5-Gastrofaza – wybieraj mądrze przekąski

Któż z nas nie słyszał o mitycznej gastrofazie dopadającej palaczy marihuany? To prawda! Palenie zioła wzmaga uczucie głodu, który musimy zaspokoić. Kebab lub obfitujący w kalorie hamburger niewątpliwie smakuje bardzo dobrze, jednakże przy częstszym paleniu wysoce kaloryczne przekąski zamień na coś zdrowszego. Warzywa i owoce wprawdzie nie zaspokajają w takim samym stopniu głodu, ale powinny stanowić część zjadanego posiłku na gastrofazie.


źródło: http://www.ministryofcannabis.com/blog/2015/12/10/inspiration-of-the-day-the-most-creative-joints-ever-rolled/

Chcesz więcej zdjęć takich szalonych jointów? Jeśli tak – zostaw komentarz! ???? 

Czytaj
2074 21-09-2020 11:36
5 szybkich sposobów na palenie marihuany

Marihuanę można palić na co najmniej kilka różnych sposobów. Oto 5 najbardziej...

Czytaj
1827 18-09-2020 15:10
Marihuana jako środek odchudzający

Marihuana jako środek odchudzający

Nieodłącznym elementem jarania trawki jest...

Czytaj
0 22-09-2020 21:08
Indica vs Sativa – różnice w działaniu i wyglądzie

Różnica w działaniu indyjek i sativ oraz zawartość kannabinoidów

...
Komentarze