Udostępnij

Najszybsze odmiany marihuany Outdoor na 2019

odmiany marihuany na polski klimat

Kiedyś na polskim rynku królowały outdoorowe odmiany z Dutch Passion, takie jak Passion #1 czy Hollands Hope, odporne i bardzo dobre, jednak potrzebują trochę czasu żeby zakończyć kwitnienie, a wiadomo im później tym większe ryzyko że rośliny zacznie łapać pleśń oraz co również bardzo ważne że ktoś je znajdzie i zniszczy lub ukradnie.

Trzymetrowe krzaki pod koniec października gdy pozostała roślinność jest mocno przerzedzona stają się o wiele bardziej zauważalne.

Najszybsze odmiany marihuany Outdoor 2019

Jedyną alternatywą były szybsze odmiany z Female Seeds takie jak Maroc i Easy Sativa, które nadal są świetnymi odmianami i należą do najlepiej sprzedających się nasion na naszym rynku.

Nie każdy jednak chce w kółko palić to samo. Od kilku sezonów zaczęliśmy szukać wczesnych odmian, które mogą konkurować szybkością z Marociem i Easy Sativą.

Pierwsze co wprowadziliśmy to Early Widow i Early Thai, które okazały się super-hitami. Early Thai niestety nie doczekała się kontynuacji, breeder, od którego mieliśmy te geny przestał produkować nasiona tej odmiany.

Na szczęście udało nam się znaleźć jeszcze kilka perełek i teraz nasza linia wczesnych odmian outdoorowych składa się już z 4 odmian. Nie jest to może bardzo duży wybór, ale co sezon rośnie i są to 100% pewniaki na outdoor nawet w niezbyt przyjaznym klimacie.

Przy okazji pamiętajcie że Early Skunk to stara odmiana, dostępna od lat, zawsze miała taką nazwę, nie jest częścią naszej super szybkiej serii. Jest to jeden z naszych bestsellerów na outdoor, ale dochodzi później niż nasze najszybsze odmiany.

Early Widow

odmiany outdoor

Early Widow to wczesna wersja White Widow uzyskana przez skrzyżowanie White Widow z Critical Mass i odmianą kwitnącą automatycznie.

Odmiana bardzo zbliżona do oryginalnej White Widow, równie mocno oszroniona żywicą.

Early AK47

odmiany marihuany na polski klimat​​

Wczesna wersja jednej z najbardziej znany i lubianych odmian indoorowych, powstała przez skrzyżowanie oryginalnego AK-47 z odmianą kwitnącą automatycznie.

Różnica względem oryginału to bardziej fizyczne działanie i można wyczuć lekko owocowy smak i zapach.

Early Critical

Early Critical łączy w sobie geny automatycznie kwitnącego Critical+ 2.0 Auto i Critical+ z Dinafem. Odmiana ta jest mocno zbliżona do oryginalnego Criticala, który sam w soboie jest już świetnym wyborem na outdoor.

Główna różnica jest taka że Early Critical zetniesz na outdoorze przynajmniej 2 tygodnie wcześniej.

Jest to mocny skun, dający dosyć intensywne, fizyczne działanie

najlepsza odmiana marihuany outdoor​​

Early Kush

Kush, kto nie lubi Kusha? Lub każdy :).

Odmiany Kush od jakiegoś czasu robią furorę, głównie dzięki O.G. Kush niestety O.G. Kush nie za bardzo nadaje się na nasz outdoor, ale teraz dzięki Early Kushowi outdoorowcy mogą również poczuć tą jakość co indoorowi uprawcy.

Gęsty, cytrynowy dym i ścinka z nóg ????

jakie nasiona na outdoor​​

Oczywiście nie zapominajmy o wczesnych klasykach czyli Maroc i Easy Sativa. Są to świetne odmiany, przedstawiać ich nie trzeba bo królują od lat. Jak jeszcze ich nie znasz to pamiętaj że też warto je sprawdzić.

Maroc to 100% Indica, jak można się domyślać pochodzi z Maroka ze znanego górskiego regiony Ketama, który znany na całym świecie jest ze swojego haszyszu.

jakie nasiona outdoor​​

Easy Sativa to przeciwność Maroca, czyli jest to 100% Sativa o łagodnym, pobudzającym do działania haju. Nie wgniecie w fotel, ale też nie zamuli i można się nią cieszyć w ciągu całego dnia

outdoor polska

To tyle jeżeli chodzi o mega wczesne odmiany, które gwarantują zbiory niezależnie od klimatu. Piszcie do nas, piszcie w komentarzach jakie odmiany Wam zawsze dochodzą najszybciej to będziemy mogli rozwinąć tą listę. Pozdro i udanego sezonu życzymy.

Czytaj
3465 21-09-2020 11:39
Olej z konopi – metody uzyskiwania i stosowania

Zapewne wszyscy słyszeliście o oleju Ricka Simpsona, choćby przez głośną historię...

Czytaj
10127 21-09-2020 09:50
Czekolada z marihuaną – połączenie idealne?

Dowodem naukowym jest to, że zarówno czekolada, jak i konopie indyjskie posiadają...

Czytaj
13563 18-09-2020 14:44
Poradnik Growera: Pierwsze dni życia roślin

Pierwsze dni po wypuszczeniu listków ponad powierzchnię ziemi są niezwykle...

Komentarze
Jack HZ 10 10 2020
Big bud od f2seeds, Narco polo od Wolnych Konopii w tym roku dają rade dobrze idą Pozdrówki